13,593

Uczestników

60

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout
Czarna lista serwisów GPTR których nie zareklamujesz u nas!
  Z uwagi na niejasności typu brak wypłat lub znikające konta użytkowników (czego sam doświadczyłem), nie polecam tych serwisów GPTR. Jeśli jednak masz tam konto i zbliżasz się do wypłaty, żądaj wypłacenia zarobków od razu po przekroczeniu minimum.


ImperiumReklamy.com
CentrumReklamy.com
Świat-Reklam.net
pulsreklamy.pl
zielonymail.com
Click.Mail.pl
Easy-Cash.pl
ForsaPL.info
Skarbiec.info


Dlaczego wyszczególniliśmy nazwy tych serwisów?
Są one prowadzone przez adminów którzy prowadzą nieuczciwą walkę z konkurencją oskarżając o nie etyczne praktyki. Proceder ten jest prowadzony w celu zwiększenia swojego statusu w pewnych kręgach.

Serwisy te prowadzą niby jasną politykę wypłat. Często jednak okazuje się że wypłaty są tylko dla części grupy znajomych oraz dużych promotorów tych że serwisów. Aby uchronić się przed utratą uzbieranych funduszy proponujemy natychmiastowe żądanie wypłat, zaraz po osiągnięciu minimum. Z doświadczenia wiadomo że admini sprzedają serwis nowemu właścicielowi w celu uniknięcia wypłaty zgromadzonych zarobków.

Na szczególną uwagę zasługuje pięć pierwszych serwisów. Ich właściciel już kiedyś wykonał podobną operacje, sprzedając całą swoją firmę. Uznał że skoro nikt nie żądał wypłat to po sprzedaży nie jest zobowiązany do uregulowania swoich długów których tylko w jednym serwisie było na kwotę 3000$. Oczywiście sytuacja może się prawdopodobnie powtórzyć.

Dlaczego inne adresy zostały również wymienione wśród tych pięciu?
Dlatego że właściciele tych serwisów prowadzą podobną politykę aby nie mówić o współpracy a z historii ostatnich wydarzeń wynika że taki model zachowania jest tam popularny.

Przycisk reklama za SMS Premium
Partnerzy
Informacje


Dolarek.com - wszelkie prawa zastrzeżone. Serwis należy do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET
NIP: 899-235-66-77 | REGON: 020929482stopka