13,593

Uczestników

55

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Ranking GPTR

Ranking Stron GPTR !


  Przedstawiamy ranking serwisów GPTR który jest wyznaczany przez administracje Dolarek.com Jest to nasza propozycja, jeśli chcesz gdzieś się jeszcze zapisać skorzystaj z naszego rankingu aby zapisać się do sprawdzonych serwisów. Przedstawiamy tutaj strony które testowaliśmy i są zbudowane na przejrzystych skryptach w większości CC . GPTR to dość specyficzna dziedzina i skrypt CC jest w obecnym momencie jednym z lepiej przystosowanych do współpracy z użytkownikami. Ranking serwisów GPTR jest wyznaczany przez co roczne ankiety między użytkownikami oraz wedle oceny administracji.

- BitMails.INFO to rewelacyjny system reklamy. Bardzo bogata oferta. Mocno rozreklamowany serwis. Ładna zewnętrzna grafika. Przejrzyste zasady wymiany zarobków na usługi.

Przeczytaj BitMails.info opinia.
- Zarejestruj się za darmo.

- Zareklamuj.com Strona po ponownym starcie z niewielka ilościć użytkowników. Bardzo dobry serwis do budowy drzewa poleconych. Niskie minimum wypłaty.
- Zarejestruj się za darmo.


- Bank4Gold.com Dość zasłużona w bojach witryna znana internautom od lat. Pierwsza wersja skryptu to SCS, później doszło do migracji na CC. Bardzo niskie minimum wypłaty.
- Zarejestruj się za darmo.


- Early-Cash.com Serwis który jest już na rynku spory czas i cieszy się duża popularnością. Zapraszam wszystkich do zapisu na tą witrynę i budowy drzewa poleconych.
- Zarejestruj się za darmo.