13,593

Uczestników

41

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Pasywne zarabianie


Zarabiaj Pasywnie w Dolarek.com !Czym jest zarobek pasywny ?
Zarobek pasywny to taki który pochodzi z raz wypracowanej pozycji a przynosi zarobek cały czas.
Pięknie brzmi ale jak to osiągnąć ? W zależności od tego czym się zajmujemy. Różne techniki są opracowywane. My jednak zajmiemy się stroną Dolarek.com.

Pasywne zarabianie z Dolarek.com
Zarabianie w taki sposób jest możliwe dzięki prowizji od zarobków osób poleconych do serwisu. Przyznacie że FaceBook, Google+ ani żadna inna administracja strony społeczności internautów nawet nie podziękowała za wykorzystanie twoich kontaktów do rozreklamowania swoich serwisów. Administracja Dolarek.com działa całkiem inaczej.
Wypłacamy nagrody za polecanie naszej witryny.
Pierwsza prowizja za polecenie naszej strony nowym użytkownikom wynosi 5 gr od rejestracji. Nie jest to zawrotna kwota ale jak wspomniałem, za polecanie innych serwisów www nikt nie płacił.
Drugą formą prowizji, właśnie na niej nam najbardziej zależy, jest prowizja od zarobków osoby poleconej do serwisu Dolarek.com.
Trzecią formą jest już czysty bonus. Jeśli osoby przez Ciebie zaproszone polecą witrynę Dolarek.com nowym użytkownikom to również dostaniesz prowizję od ich zarobków.
To właśnie jest pasywny dochód. Twój zarobek jest uzależniony od ilości osób które uda Ci się zwerbować do swojego drzewa poleconych.

Jak zapraszać ?
To proste. Każdy użytkownik serwisu po zalogowaniu do swojego profilu, może w menu odszukać Program Partnerski. W tej zakładce znajdują się linki i banery które automatycznie przypisują nowo zapisane osoby do osób które je zaprosiły. Nowi użytkownicy nie muszą nic wpisywać, nic pamiętać, to ułatwia szybką rejestrację. Wystarczy że powiadomisz swoich znajomych z listy kontaktów różnych serwisów społecznościowych lub poczty.

A jeśli nie chcesz się ograniczać do własnych kontaktów ?
Jeśli czujesz się dobrze w marketingu możesz ruszyć poza sferę własnych kontaktów. Zbuduj niewielkiego bloga z opisami popularnych stron między innymi Dolarek.com i zapraszaj internautów do naszej witryny.


- Program Partnerski