13,593

Uczestników

54

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

No-Minimum


GPTR


Internet przepełniony jest stronami dzięki którym można zarabiać wprost z własnego mieszkania korzystając z domowego internetu. I tak, potwierdzam te słowa, można zarabiać na życie całkiem fajne pieniądze jeśli tylko przyłoży się do tego odpowiednio dużo uwagi i pracy. Jak wiadomo nic nie przychodzi łatwo a duże pieniądze trzeba zacząć zarabiać od malutkich kwot. Kierując się tą dewizą, należy nauczyć się cierpliwości podczas żmudnego wykonywania mało-płatnych prac w wolnym czasie. Zarabianie niskich kwot ale systematycznie wytwarza u osoby wykonującej takie czynności stałe przyzwyczajenie że danego dnia trzeba coś zrobić aby otrzymać za to odrobinę gotówki. Zarabiając każdego dnia nawet niewielkie kwoty i odkładając je na swoje konto możesz uzbierać pokaźną sumę w późniejszym czasie.

no-minimum.com


Gdzie zacząć zarabiać małe kwoty ?


Jednym z takich serwisów jest No-Minimum. Cechuje się tym że zarobki za wykonywane zadania są rozliczane w dolarach amerykańskich co sprawia że dla Polskich internautów jest to nadzwyczaj opłacalne. Mimo że klikamy za niewielkie kwoty w banery reklamowe oraz linki w mailach to i tak zyskujemy na różnicy wartości amerykańskiej waluty. Przez fakt że Polska złotówka jest znacznie mniej warta niż Amerykański dolar, otrzymujemy kilka złotych za każdego dolara. Doświadczenie z wymianą obcej waluty na rodzime pieniądze za pomocą internetowego kantora, rozwija każdą osobę która pierwszy raz się z tym zetknie. Dodatkowo jeśli internauta będzie szukał najlepszej wartości podczas wymiany, nauczy się spekulacji. Takie zadania są potrzebne do uczenia ludzi zachowań związanych z obracaniem pieniądzem w sposób taki aby zyskiwać więcej niż w przypadkowych sytuacjach.

Edukacja finansowa


W szkołach niestety nikt nie naucza dzieci z finansów. Jedynie wpaja się podstawowe działania oraz uczy przeprowadzania operacji na nich. Pojęcia ze świata finansów powinny być już podawane w szkołach gimnazjalnych. Należy uczyć przyszłe pokolenia obracania gotówką oraz zarabiania na pieniądzach. Podstawy przedsiębiorczości wpajane już w szkole, mogły by zaowocować rozwinięciem się prywatnych firm w całym kraju.