13,593

Uczestników

50

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Portal randkowyW dzisiejszych czasach singli jest więcej niż par, jest to szczególnie widoczne w Europie. Przez to społeczeństwo statystycznie się starzeje. Dawniej ludzie szybko łączyli się w pary gdyż nie było antykoncepcji i gdy mężczyzna nabroił musiał (w większości przypadków) założyć rodzinę i opiekować się swoimi pociechami. Dziś dostępna jest na szeroką skalę antykoncepcja a dodatkowo chęć robienia kariery zmusza nas do planowania naszej przyszłości oraz momentu poczęcia dziecka.

Randki internetowe


Internet jest przesiąknięty portalami randkowymi w których trzeba płacić za automatyczne dopasowywanie ludzi po przeprowadzeniu ankiety w której zadawane są krzyżowo pytania z podobnej grupy zagadnień. Jednak koszty są bardzo wysokie a portalowi zależy przez to aby klient bardzo długo wpłacał pieniądze na poczet abonamentu. A gdy znajdzie drugą połówkę to zrezygnuje z utrzymywania konta użytkownika i tym samym firma straci pieniądze z aż dwóch osób, kobiety i mężczyzny.

Znajomi.net.pl to darmowy portal w którym możesz poznać wszystkie osoby bez wyjątku. Nie jesteś ograniczany żadnym algorytmem który zawęża ilość osób z którymi możesz się umówić. Dodatkowo korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. Dopiero usługi dodatkowe jak prezenty czy wyróżnienia są obciążone minimalną opłatą.

Zarejestruj się za darmo, podajesz minimalną ilość danych. Twoje konto jest autonomiczne i nie trzeba go wiązać z profilem na facebook ani innym portalu społecznościowym. Zachowujesz spokój o swoje dane. Odwiedź portal znajomi.net.pl na próbę i zobacz jakie to proste. Wystarczy założyć darmowe konto użytkownika i od razu możesz pisać i umawiać się z ludźmi którzy już u nas są.

Znajomi.net.pl to oprócz portalu randkowego, również doskonały portal społecznościowy dzięki któremu możesz utrzymywać kontakt z swoją grupą znajomych. Wymieniaj się mailami, pisz na czacie, umawiaj się na spotkania. To wszystko całkowicie za darmo. Możesz również stworzyć unikalnego bloga lub grupę dyskusyjną. Możliwości jest bardzo wiele. Wystarczy uwolnić wyobraźnię.