13,593

Uczestników

46

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Usługi hostingowe


Tanie usługi hostingowe dla firmy , tym właśnie zajmuje się Tani-Host.com . Jest to usługa zbudowana specjalnie pod firmy. Bardzo rzadko hosting jest udostępniane zwykłym internautom, wszystko z uwagi na zachowanie najwyższej jakości udostępnianych usług. Dostęp z poziomu internetu do wymienionych usług jest ograniczony. Większość zamówień jest realizowana za pomocą e-maila lub telefonu. Firma właśnie w celu odsiewania zbyt obciążających serwer stron wprowadziła szczególną selekcję witryn które są zamieszczane na serwerach firmy.

Do tej pory w 90 %, serwer jest wykorzystywany pod usługi hostingu dla kontrahentów którzy również w tej samej firmie zamówili budowę witryny internetowej. Dzięki takiemu podejściu na serwerze większość stron jest zbudowana zgodnie z najlepszymi standardami. Powoduje to że każda witryna zużywa minimalne zasoby serwera a to niesie lepszą wydajność dla wszystkich witryn znajdujących się na serwerze.

Firma posiada wiele własnych projektów dlatego bardzo dba o stałą dostępność serwera. Posiadamy w naszej ekipie sprawnego specjalistę od zarządzania serwerami. Nasz administrator posiada odpowiednie wykształcenie w dziedzinie którą się zajmuje. Często pomaga właścicielom witryn w przebudowie strony zgodnie z nowymi standardami. Każdy z naszych klientów posiada dostęp do możliwości skonsultowania swojego problemu związanego z serwerem z naszym administratorem.

Wysokie standardy decydują o tym że dostarczana usługa jest na bardzo wysokim poziomie. Jak już wspomnieliśmy na serwerach udostępnianych kontrahentom znajdują się witryny właściciela Tani-Host.com, oznacza to że są pod stałym nadzorem. To że firma posiada własne projekty internetowe powoduje że może oferować firmom znacznie lepsze usługi w bardziej przystępnej cenie niż liderzy znani z reklam. Jednocześnie selekcja kontrahentów gwarantuje najlepsze sąsiedztwo witryn oraz zabezpieczenie stabilności działania wynajmowanych maszyn.

Zalety w skrócie:
Dostęp tylko dla zweryfikowanych firm
Większość witryn budowana przez naszych specjalistów
Niskie obciążenie współdzielonego serwera
Niskie koszty oraz rozliczenie roczne
Bardzo dobre sąsiedztwo witryn na serwerze