13,593

Uczestników

41

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Wyszukiwarka blogów

Masz bloga ? Pomóż go odnaleźć w sieci.

Jeśli posiadasz własnego bloga, którego prowadzisz sumiennie i starannie to na pewno też przykładasz wagę do jego pozycji w wyszukiwarkach. Obecnie, aby skutecznie pozycjonować swoją stronę, należy mieć linki w wielu miejscach w sieci. Ważne jest też to, aby umieszczać wpisy w wyszukiwarkach, które standardowo nie przeszukują sieci w poszukiwaniu nowych witryn.

Blogowisko.info - wyszukiwarka blogów.
Jest to specyficzny produkt ukierunkowany na blogi. Ogólne wyszukiwarki nie są przydatne w poszukiwaniu blogów. Zazwyczaj wyskakuje na pierwszych miejscach mnóstwo stron, które są pozycjonowane na zlecenie firm. Tak naprawdę jedyne wyszukiwarki, które pomagają znaleźć bloga to te wbudowane w darmowe systemy blogów na sub-domenach. Jednak gdy kogoś stać na własną domenę to nie ma możliwości zaistnieć w sieci bez długiego oczekiwania na marketing szeptany lub kosztownej reklamy w mediach publicznych. Dlatego powstał projekt Blogowisko.info, dzięki któremu w niedalekiej przyszłości można będzie wyszukiwać blogi swoich znajomych bez stron indeksowanych automatycznie, które zaśmiecają wyniki wyszukiwarek.

Ręczne dodawanie - uciążliwe lecz pożyteczne.
Aby zaistnieć w Blogowisko.info musisz zarejestrować darmowe konto użytkownika i wpisać swoje blogi do indeksu wyszukiwarki. Jest to wymuszone z kilku powodów. Jednym z najważniejszych to wpływ na działania SEO. Kopiując treść opisową z Twojej strony zaszkodzimy wynikom w wyszukiwarkach. Dlatego każdy właściciel bloga musi samodzielnie wpisać go do wyszukiwarki przy czym należy wprowadzić oryginalną treść opisową. Oryginalna treść opisowa to taka, która nigdy wcześniej nie została użyta w celach marketingowych witryny i nigdy potem nie będzie używana. Taki zabieg powoduje, że wpis w Blogowisko.info będzie pracował nad poprawą wyników w innych wyszukiwarkach.

Czy aby na pewno za darmo ?
Projekt został zapoczątkowany przez właściciela firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center NET i jest traktowany jako hobby. Owszem czasem mogą sie pokazać jakieś ogłoszenia lub baner reklamowy odnoszący się do jakiejś usługi ale zakładanie kont użytkowników, dodawanie blogów oraz wyszukiwanie zawsze będzie za darmo dla wszystkich użytkowników.

Po co budować taki projekt ?
Blogowisko.info powstało z powodu braku możliwości odnalezienia wszystkich blogów bez przeczesywania wyników w tradycyjnych wyszukiwarkach usianych masą reklam i specjalistycznie pozycjonowanych wyników. Dodatkowo wiele wyszukiwarek w systemach darmowych blogów na sub-domenach nie pozwala dodać bloga z niezależną domeną. Dla tych wszystkich ludzi, którzy do tej pory byli pozostawieni na łaskę tradycyjnych wyszukiwarek powstało właśnie Blogowisko.info. Teraz każdy kto doda swojego bloga do Blogowisko.info może być pewnym że internauci będą mogli go łatwo znaleźć.

- Darmowa wyszukiwarka blogów