13,593

Uczestników

64

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout
Pożyczki społecznościowe, kolejna forma zarabiania bez pracowania.


Każdy chciałby zarobić i się przy tym nie narobić - tak mówi słynne podwórkowe przysłowie. Każdy interes, kóry nie jest obciążony koniecznością intensywnej pracy fizycznej niesie ze sobą pewne ryzyko i, niestety, trzeba posiadać pewien kapitał. Mi natomiast udało się, niczym archeologowi szukającemu mistycznych zaginionych miast, odnaleźć wsród milionów ofert łatwej, szybkiej i przyjemnej pracy jedną jedyną bardzo ciekawą ofertę. Posiada ona parametry wymienione na samym początku a ponadto stopień ryzyka utraty włożonych pieniędzy jest adekwatnie zmniejszony dzięki systemowi weryfikacji użytkowników proszących o pozyczkę.

Na czym zarabia się przy pożyczkach społecznościowych ?
W tym interesującym "sposobie na kasę" zarabia się na procencie od udzielonej pożyczki, czyli opiera się on na tych samych zasadach co wszystkie inne instrumenty finansowe obracające gotówką. Jak weryfikujemy naszych uzytkowników a przez to obniżamy stopień ryzyka? Wymagamy weryfikacji na podstawie uwierzytelnień kilku różnych instytucji. I zapamietaj jedną dobra radę: nie pożyczaj dużych sum! Im większa kwota do oddania jednej osobie tym większe ryzyko.

Pożyczaj i zarabiaj.
Ten sposób zarabiania jest skomplikowany i wymaga dużo uwagi. Trzeba nalezycie i rzetelnie (dla własnego dobra) kontrolować wszystkie pożyczki - udzielone i otrzymane. Na czym dokładnie to polega? Pozyczaj pieniadze od inwestorów i inwestuj je w pozyczkobiorców. Zasada! Nigdy nie pozyczaj drożej niż sam udzielasz pozyczki. Na takim obrocie tylko stracisz! Pożyczki długoterminowe sa zazwyczaj droższe niż krótkotermonowe a te zazwyczaj można objąć promocją. Jedną z wad takiego sposobu na zarabianie pieniędzy jest konieczność posiadania sporego kapitału własnego. Nie zdążysz zarobić na spłatę pożyczki jeżeli to właśnie na niej oprzesz swój strat w tym biznesie. Dodatkowym problemem, jeżeli jesteś początkujący w "tych klockach", jest możliwość przeciągania odzyskiwania niektórych pożyczek.

Który serwis wybrać ?
Oczywiście najlepszy i najbardziej wiarygodny. Niestety nie jest to ławte. Na polskim rynku pojawia się coraz więcej stron www, które oferują obsługę relacji inwetsorskich. Niewszystkie niednak posiadają w swojej ofercie dostateczną ilośc sposobó weryfikacji pożyczkobiorców. Oto nasi kandydacie na miano najwiarygodniejszych i najbardziej rzetelnych serwisów www.

Darmowa rejestracja