13,593

Uczestników

61

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout
Pierwsze samodzielne kroki w kierunku biznesu internetowego.

Jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w kierunku założenia własnej strony zarobkowej i szukasz właściwego rozwiązania, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Pomysł narodził się już dawno temu i jest od lat wykorzystywany do budowy stałego pasywnego chodź niewielkiego przychodu.

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET wraz z swoją marką PlatinumSMS.pl oraz przy wykorzystaniu produktu o nazwie Ads-SEO-Katalog, proponuje łatwy i przystępny sposób zarabiania pieniędzy. Jedyne czego potrzebujesz to konto hostingowe na dowolnym serwerze obsługującym PHP 5.2.9 , MySql 5.0.9 oraz IonCube. Dla lepszego efektu polecam zakupienie własnej domeny czyli adresu internetowego zapisanego w postaci TwojaNazwa.pl .

Opis instalacji.
Aby poprawnie zainstalować i uruchomić własny katalog stron należy skierować zakupioną domenę na serwer który będzie przechowywać pliki naszej strony. Aby wykonać taką operację należy zalogować się w serwisie rejestratora domen do swojego adresu przy pomocy danych ustalonych podczas rejestracji. Po zalogowaniu, wybierz zakładkę Adresy DNS i wpisz adres NameServer lub IP serwera. IP lub NameSerwer otrzymasz na stronie firmy hostingowej w której wykupiono hosting. Polecam płatne serwery, darmowe komponenty dostępne w internecie nie spełniają podstawowych potrzeb do prowadzenia własnej witryny obsługującej wszystkie możliwości dostępne na płatnych odpowiednikach. Następnie pobierz dane do logowania przez FTP, znajdziesz je na stronie gdzie wykupiłeś hosting. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z programu do łączenia się z serwerem za pomocą FTP, należy pobrać jeden z darmowych programów FilleZila lub Total Commander. Po prawidłowym połączeniu się z FTP należy wgrać pliki katalogu na serwer oraz skorzystać z pliku install.php do dokończenia instalacji. Gdy zakończymy ten w miarę krótki proces, który zazwyczaj trwa około 5 minut, możemy już rozpocząć konfigurację katalogu oraz ustalaniem ceny.

Płatności w katalogu.
Płatności za dodanie i przedłużenie wpisu są regulowane za pomocą SMS Premium o podwyższonej wartości. W naszym katalogu dostępny jest tylko jeden usługodawca PlatinumSMS.pl . Wystarczy założyć darmowe konto użytkownika i uruchomić usługę. Następnie wprowadzić odpowiedni numer na który będą wysyłane SMS-y oraz informacje o kosztach. Kolejnym krokiem jest pobranie listy kodów SMS i załadowanie ich do skryptu katalogu.

Wszystko zainstalowane i co teraz ?
Jeśli masz też własną grafikę założoną na katalog możesz śmiało reklamować swoja usługę. Co sprzedajemy ? Miejsce na unikalny wpis który pomoże reklamowanej stronie zdobyć lepszą pozycję w wyszukiwarkach. Dodatkowym atutem może być informacja o ilości odwiedzin katalogu, zawsze to potencjalni klienci.

Czy to już wszystkie obszary które można sprzedać w katalogu stron internetowych ?
Oczywiście że to nie koniec. To strona pod jednym adresem która może generować w kilka sposobów zyski. Kolejnym dobrym elementem który można spieniężyć to wyświetlenia banerów reklamowych o wymiarach 750x100 lub 160x600 pixela. Następnie pozostają jeszcze linki pozycjonujące oraz reklamowe w różnych obszarach witryny.

Co zrobić aby katalog był atrakcyjną ofertą dla potencjalnych klientów ?
Ważnym, lecz nie najważniejszym atutem jest znacznik Page Rank, na jego podstawie większość osób które kupuje linki określa przydatność strony oraz wartość linku. Znacznie ważniejszym atutem jest ilość odwiedzin oraz głębokość penetracji strony przez użytkowników internetu. Im więcej tym lepiej. Ostatnim znacznikiem na który mamy najmniejszy wpływ to częstotliwość odwiedzin robotów wyszukiwarek. Gdy popracujesz nad tymi elementami możesz osiągnąć całkiem spore zyski.

Gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne elementy ?
Konto Host na serwerze - Tani Hosting na Tani-Host.com
Adres internetowy Domena - Tanie domeny na TaniaDomena.eu
Katalog Ads-SEO-Katalog - Tutaj zamówisz skrypt katalogu
Katalog wzorcowy - Katalog Stron Internetowych

Informacje o programach partnerskich.