13,593

Uczestników

35

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


  • Linki

    kosa spalinowa najnowsze ogłoszenia na wykaszarka podkaszarka hecht stihl husqvarna r dom i ogród zł

  • Reklama
Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Biznes partner

Możliwość rozszerzenia własnej strony WWW o ciekawe elementy.

Posiadasz stronę na którą wchodzi każdego dnia po kilkaset unikalnych użytkowników ? Jeśli tak to dlaczego nie rozszerzyć usług serwisu o ciekawe dodatki. Na tych dodatkach można również zarobić prowizję od polecenia. A najlepsze jest to, że wystarczy zarejestrować darmowe konto u usługodawcy i uruchomić własną usługę przy której nic więcej nie będzie trzeba robić prócz sprawdzania ilości zarobków. Tak od dodatków jest liczona prowizja od sprzedaży.

Jak zarabiać nic nie sprzedając ?
Skoro posiadasz już stronę z całkiem sporym ruchem, można to wykorzystać. Użytkownicy odwiedzający nasze witryny mają różne preferencje. Często podczas odwiedzin można przy okazji pokazać użytkownikom dodatkowe usługi dzięki którym mogą spełnić swoje potrzeby. A Ty zdobędziesz dodatkowe zarobki.

Program partnerski - czat ezoteryczny.
Podłącz sie bezpośrednio pod usługę oferowaną przez profesjonalistów. Usługi ezoteryczne są nadal bardzo popularne w Polsce. Dostęp do wróżki przy pomocy internetu i SMS Premium dodatkowo sprawia że klienci w zaciszu własnego mieszkania chętniej korzystają takich usług. W zamian za umieszczenie odpowiednich informacji na stronie otrzymasz prowizję od każdego SMS Premium wysłanego do naszych ekspertów. Zazwyczaj jeden klient wysyła do 4 SMS w ciągu jednej sesji. Także możliwości zarobkowe są ogromne.

Jak przystąpić do programu partnerskiego ?
Cała operacja jest bardzo prosta. Wystarczy zarejestrować darmowe konto w PlatinumSMS.pl i skorzystać z zakładki "Usługi". Znajduje się tam dokładny opis poszczególnych etapów prostej instalacji usługi. Po otrzymaniu numeru SMS Premium oraz znacznika identyfikującego każdego z promotorów możesz wprowadzić treść reklamową na swoją witrynę. Sam decydujesz w jaki sposób i w którym miejscu umieścisz informacje. Pamiętaj jednak że ukryte informacje nie zostaną odnalezione. Im bardziej dostępne będą informacje o usłudze tym więcej zainteresowanych z nich skorzystają.

Przydatne linki:
Link do : Mikro Płatności SMS Premium
Link do : Podstrona z usługą Czat Ezoteryczny