13,593

Uczestników

55

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Wiarygodna Firma


To Certyfikat wystawiany dla rzetelnych firm które wyróżniają się na tle konkurencji. W dzisiejszym świecie biznesu, praktycznie każdego dnia powstają firmy zajmujące się najróżniejszymi strefami działania. Niejednokrotnie jest to powielenie cudzych osiągnięć. Ludzie widząc że ktoś osiąga zyski w danej dziedzinie próbują ukroić odrobinę tego sukcesu dla siebie. Często jednak ich działanie jest połowiczne i przynoszą tylko straty dla branży w postaci złych doświadczeń swoich kontrahentów. Dlatego warto wyróżnić się spośród konkurencji w sposób rzetelny.

Odbierz certyfikat.
Przystępując do programu Certyfikat Wiarygodna Firma, Twoja firma ma możliwość pokazania się na tle konkurencji. Tylko w ten sposób można wyróżnić swój biznes na tle innych firm które powstają i znikają. Certyfikat jest znakiem który klienci rozpoznają. Dzięki prostemu zabiegowi marketingowemu możesz osiągnąć znaczne korzyści wyprzedzając konkurencję.

Uwaga na podróbki.
Tak jak i w Twojej branży tak i w naszej jest wiele podróbek. Pamiętaj że jedyny i najstarszy jest Certyfikat dostępny pod adresem WiarygodnaFirma.pl . Ta strona powstała już w roku 2009 i jest najstarszym programem certyfikowania firm Polskich. Wszelkie podobne tego typu twory powstały znacznie później i są jedynie namiastką prekursora.

Podobne projekty.
W internecie można znaleźć podobne projekty do Wiarygodna Firma. Nawet założono firmę Wiarygodna Firma Sp. Zo.o. Która znajduje się na dwóch domenach bliźniaczo podobnych do głównego projektu. Uważaj i nie pozwól się zwieść osobom które łamią prawa autorskie i wykorzystują cudzy pomysł na bardzo podobnych domenach.