13,593

Uczestników

47

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Reklama za SMS-a Premium


W internecie można spotkać klienta bogatego oraz klienta który ma ograniczony zasób funduszy na marketing. Oczywiście osoba z małym budżetem ma znacznie trudniejsze zadanie i więcej pracy do wykonania własnoręcznie. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę gdyż od początku działalności którą prowadzę borykam się z ograniczeniami funduszów na inwestycje. Praktycznie cały zysk który pozostaje po opłaceniu wszelkich koniecznych kosztów, zostaje przeznaczony na marketing. Dlatego porządna i sanująca się firma ma zawsze w ofercie coś dla dużych i coś dla tych mniejszych. Dlatego nasza firma oferuje serwis internetowy z opisem i linkami do usług płatnych za pomocą SMS Premium. Reklama płatna przy pomocy SMS-a Premium jest znacznie szerzej dostępna niż przy wykorzystaniu tylko standardowych przelewów czy też szybkich płatności. Są osoby które nie posiadają konta bankowego a mimo to chcą zapłacić za usługę , tacy klienci korzystają z usług płatności SMS.

Działanie to jest umotywowane faktem stałego wzrostu sprzedaży a co za tym idzie również zbierania kolejnych funduszy na następne akcje marketingowe. Jako że prowadzimy również agencję marketingową doskonale znamy temat. Dzięki swoim kontaktom możemy stale reklamować nasze usługi tym samym stając się coraz bardziej znaną marką w internecie. Firma istnieje od 2009 roku.

Co można kupić za pomocą SMS-a ?
Już sama nazwa wskazuje że to są drobne sumy więc i usługi są niewielkie. Mikro płatności to inna bardziej znana nazwa usług przelewania pieniędzy za zamówione usługi. Nazwa jest adekwatna do sum które są przelewane. Niestety aż połowa z sumy sms-a trafia do pośredników którzy uczestniczą w procesie płatniczym. Mimo to bardzo często właściciele witryn umożliwiają zakup usług za pomocą właśnie tej drogi płatniczej.

W większości Polskich witryn ta metoda płatności jest używana do pobierania opłaty za dostęp do treści chronionej lub sposób na opłacenie kodu umożliwiającego dodanie wpisu do katalogu stron internetowych. W przypadku naszej firmy i serwisu Dolarek.com, używamy tej metody płatności do zbierania pieniędzy za właśnie dostęp do katalogu stron internetowych. Posiadamy w naszym wachlarzu usług jeszcze mailing oraz wejścia sponsorowane w modelu płatnym za SMS. Jest to obecnie jeden z bardziej popularnych kanałów płatniczych w naszym serwisie.

Jeśli prowadzisz bloga lub małą stronę, musisz zacząć inwestować choćby drobne sumy w marketing. Zdobywaj linki, kupuj wejścia sponsorowane oraz mailingi. W ten sposób rozniesiesz informację o swojej stronie w internecie. Tylko tak można budować markę. Witryny internetowe które nie są w żaden sposób wspomagane przez marketing giną w otchłani sieci. Zadbaj o swoją inwestycję, tylko tak możesz otrzymać zwrot z poniesionych kosztów.