13,593

Uczestników

55

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Dodatkowy zarobek

Dodatkowy zarobek.

Jesteś już posiadaczem witryny internetowej i możesz się pochwalić dość dużą oglądalnością. Więc przyszedł czas aby uzyskać dodatkowe dochody z takiej witryny. Dzięki ofercie którą zaraz poznasz rozszerzysz możliwości swojej witryny zwiększając przy tym swoje zarobki w internetu jednocześnie nie wymaga to od Ciebie żadnej obsługi klienta.

Cudowny sposób ? Nie !
To żadne czary. Przedstawiam ofertę współpracy z programami partnerskimi działających na płatnościach SMS Premium. Nasza firma wraz z współpracownikami zapewnia pełną obsługę zaplecza. W interesie partnera spoczywa kwestia osiągnięcia wystarczającej ilości odwiedzających aby uzyskać zadowalające rezultaty w postaci prowizji z transakcji internautów na stronach partnerskich. Im więcej osób odwiedza Twoje strony, tym więcej z nich skorzysta z usług zawartych na stronach partnerskich.

Dla każdego coś się znajdzie.
W grupie programów partnerskich posiadamy obecnie jedenaście programów partnerskich dzięki którym możesz aktywnie zarabiać od momentu wygenerowania strony partnera. W programach partnerskich możesz znaleźć takie usługi jak pobieranie lub oglądanie filmów video za opłatą SMS Premium. Konsultacje z wróżkami na czacie ezoterycznym. Kolejną możliwością jest test zdrowia lub miłości. Możliwości jest na prawdę wiele. Wystarczy że jesteś kreatywną osobą i posiadasz już stronę internetową którą odwiedza każdego dnia sporo internautów. To wystarczy abyś mógł czerpać zyski z naszych programów partnerskich.

Jak zacząć zarabiać ?
To bardzo prosta czynność. Wystarczy zarejestrować darmowe konto w PlatinumSMS.PL. Gdy już zarejestrujesz darmowe konto użytkownika PlatinumSMS.PL możesz przejsć na stronę Zarob.PL. Tutaj wprowadź te same dane do logowania co na PlatinumSMS.PL . Serwisy są ze sobą zintegrowane dzięki czemu nie potrzebna jest kolejna rejestracja. Teraz gdy już jesteś zalogowany w Zarob.pl możesz generować na darmowych subdomenach własne strony partnerskie z indywidualnymi numerami płatności. Z menu wybierz rodzaj serwisu dzięki któremu chcesz zarabiać i stwórz nową subdomenę. Następnie skorzystaj również z generatora banerów które umieścisz na swojej witrynie w celach promocyjnych. Dzięki temu otrzymujesz niejako kolejne popularne strony na których możesz również umieszczać reklamy banerowe.

Informacje o programach partnerskich.