13,593

Uczestników

45

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout


Tnij URL swoich linków partnerskich.


Prowadzisz stronę internetową i polecasz inne strony WWW lub programy partnerskie a twoje zarobki z tego tytułu są niezadowalające. To powody dla których powinieneś przeczytać ten artykuł. Zapraszam do lektury która może zwiększyć Twoje zyski.

Częstym kłopotem właścicieli stron internetowych jest mały zysk z programów partnerskich prezentowanych na witrynie. Najczęściej jest to skutek działania internautów którzy wycinają tylko adres głównej domeny pomijając w ten sposób Twoją prowizję która należy Ci się z tytułu polecenia temu użytkownikowi akurat tej strony. Taki proceder jest znany od kilku lat. Szczególnie nasi rodacy często próbują utrudnić zarobek na sobie i swoich działaniach.

Proste rozwiązanie.
Szukając odpowiedzi na pytanie jak nie dać sobie zabrać prowizji dotarłem do prostej odpowiedzi. Należy zamaskować adres docelowy serwisu który udostępnia daną usługę. Aby zamaskować skutecznie i zarazem w taki sposób aby można dalej korzystać z tego linku trzeba się nie raz nie lada napracować. Dlatego owoce swojej pracy postanowiliśmy udostępnić wszystkim za darmo. Wszyscy użytkownicy którzy dotrą do tej treści mogą korzystać bezpłatnie z naszego rozwiązania. Prezentujemy serwis który powstał specjalnie po to by uchronić nasze i wasze prowizje które się nam należą z tytułu poniesionego wysiłku i wkładu własnego w prezentowanie tych a nie innych usług na własnych stronach internetowych.