13,593

Uczestników

53

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET


Niniejszy portal znajdujący się pod domeną Dolarek.com jest własnością firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski która zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym.

Do podstawowych działań agencji marketingowej należą pozycjonowanie, reklama adWords oraz mailing wraz z wejściami sponsorowanymi. Ten dział ofert naszej firmy zaspakaja większość naszych klientów którym zależy na pozyskaniu ruchu na własne strony.

Jeśli chcesz skorzystać z pozycjonowania możesz wykorzystać kilka wariantów. W celu ominięcia stałej współpracy możesz zakupić tylko multi kody do katalogów SEO. To podstawowy wariant zdobywania linków pozycjonujących. Daje pozytywne rezultaty jeśli zachować unikalność każdej treści.

Ads-Center.NET to również e-PR czyli public relations, jako pierwsi w internecie stworzyliśmy w pełni automatyczny serwis dystrybucji treści prasowych publikowanych przez Polskie firmy a dostarczane w prost na skrzynki e-mail dziennikarzy. Portal nazywa się CentrumPrasowe.pl i działa na tej domenie od 2012 roku. Wcześniej również wspieraliśmy tym zakresie firmy ale pod innymi domenami w innym kształcie. To właśnie na doświadczeniu zebranym od 2009 roku na współpracy z Polskimi przedsiębiorstwami udało nam się stworzyć platformę dzięki której możemy zbierać oraz dystrybuować treści prasowe.

Nasza firma również w inny sposób wspiera Polski biznes. Dla wszystkich początkujących oraz niewielkich przedsiębiorstw mamy usługę która w prosty sposób odciąża budżet firmy. Każdy na początku oszczędza na programach do wystawiania faktur VAT. Robimy to zazwyczaj w arkuszach kalkulacyjnych lub używamy innych metod. Dlatego udostępniliśmy serwis Fv24.pl dzięki któremu każde przedsiębiorstwo może za darmo wystawiać podstawową ilość faktur całkowicie za darmo.