13,593

Uczestników

52

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Witamy stronie startowej witryny Dolarek.com


Witamy na dolarek.com , jest to serwis, który zajmuje się szeroko rozumianą tematyką sposobów zarabiania za pomocą internetu. Każdy może u nas założyć darmowe konto użytkownika.

Dodatkowo po rejestracji w serwisie uzyskasz dostęp do prezentów dla naszych użytkowników. Obecnie mamy e-book o wartości 100zł dla każdego zarejestrowanego internauty. Dodatkowo możesz uzyskać również interesujące kupony zniżkowe oraz polować na okazje cenowe w popularnych sieciach sklepów takich jak Tchibo, C&E czy Empik.

Nasza baza jest zarejestrowana w GIODO. Działamy legalnie, wystawiamy faktury VAT. Wpis w rejestrze o numerze księgi: 118782 oraz numerze zgłoszenia : R012804/12. Serwis należy do Grupy Reklamowej Ads-Center.NET

Co zyskujesz gdy założysz u nas darmowe konto użytkownika?
Każdy użytkownik ma dostęp do informacji zawartych wewnątrz serwisu. Wiele ciekawych konkursów i kuponów dostępnych tylko dla naszych użytkowników. Jako pierwszy dowiesz się o nowych programach partnerskich dzięki którym możesz zarobić dodatkowe pieniądze. Zarabiaj razem z nami.

Dla kogo jest strona www dolarek.com ?
Serwis dolarek.com jest przeznaczony zarówno dla web masterów jak i osób które nie posiadają własnych stron www. Jeśli jesteś web masterem to na naszej witrynie odnajdziesz szereg informacji o najnowszych programach partnerskich oraz innych metod zarabiania za pomocą wyświetlania kreacji reklamowych. Jeśli jesteś osobą która nie posiada własnej strony zapraszam do korzystania z bazy wiedzy oraz naszego prostego programu partnerskiego który polega na polecaniu witryny nowym użytkownikom.


Tylko dla zarejestrowanych użytkowników dolarek.com
Nie przegap okazji na darmowe oraz zniżkowe kupony rozdawane przez
naszych reklamodawców. Jako pierwszy/a zdobywaj informacje o nowych programach partnerskich dzięki którym można zwielokrotnić swoje zyski.

Jeśli nadal nie wiesz o co tutaj chodzi, to zapraszam do dalszego opisu.

Każda osoba która postanowi zarejestrować się w dolarek.com może to zrobić całkowicie za darmo. Stając się zarejestrowanym użytkownikiem możesz polecać nasz serwis i otrzymywać za każdego kto się zarejestruje odpowiednie wynagrodzenie. Dodatkowo zapraszamy również do odwiedzania witryn naszych reklamodawców.

Jednak największą korzyścią naszych użytkowników są kupony i rabaty od dużych sieci sklepów. W ramach kuponów można otrzymać zniżki od 10 do 70 % lub bonus w wysokości nawet 500 zł z Empiku na dowolne zakupy. Zarejestruj się w naszym serwisie i kupuj taniej.

Ile można zarobić ?
Przypuśćmy że mamy 5 tematów treści. Pisząc przez dwadzieścia dni w miesiącu. Po pięć treści dziennie możesz zarobić : {20(dni)x5(tematów)}x2zł = 200 zł / miesiąc.

- Pisząc treści 1 zł za 1000 znaków ! (Praca dla Copywriterów)
- Odbieraj kupony i zniżki od naszych partnerów.
- Program Partnerski 5 gr za poleconą osobę + 10% od zarobków.
- AutoSurf – Promuj własną stronę za ułamek kosztów.
- Rozdajemy pieniądze za to że założysz u nas konto użytkownika.
- Minimum do wypłaty: 15 zł.
Wypłaty na konta : PayPal - Polskie Konta Bankowe

Program Partnerski dla zarejestrowanych użytkowników.
Otrzymasz bonus za osobę którą zaprosisz do serwisu.
Otrzymasz 10% od kwoty jaką wydał Twój polecony na reklamy w Dolarek.com
+ stały zarobek od poleconych osób ! - (Pasywny Dochód)
3 poziomy poleconych:
- poziom 1 - 10%
- poziom 2 - 6%
- poziom 3 - 4%

Jeśli chcesz tanio zareklamować swoją witrynę to odpowiednia strona. Tylko tutaj możesz za pomocą sms premium opłacić swoje zamówienie. Jeśli wykupisz bardziej wartościowe usługi możesz skorzystać z przelewów. Najczęściej reklamowane strony www to blogi, forum internetowe, strony tematyczne, nowości w programach partnerskich, usługi i towary dostępne przez internet.

Efektywna reklama z szybką realizacją.
Opcje z gwarantowana liczba odwiedzin.
Całkowity brak spamu!
Bardzo duża oferta przygotowana pod różne potrzeby.
Tutaj możesz kupić poszczególne reklamy oraz
wykupić pakiet na cały rok.

Artykuły

  • Zarabiaj Pasywnie
  • Twój pierwszy ebiznes
  • Rozbudowa możliwości
  • Dodatkowy zarobek

Nagrody

Złoty medal
Szuwary 2007