13,593

Uczestników

59

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Zdrowie a środowisko w którym żyjemy


Ludzkie otocznie
To co nas otacza wpływa na nasz organizm. Korzystajmy ostrożnie z uroków życia które są nam dostępne.

Skupiska ludzi
Dawniej bardzo praktykowane obecnie już niezbyt bezpieczne są skupiska ludzi. Człowiek jest zwierzęciem stadnym jednak nie może już swobodnie spotykać się w dużym gronie gdyż może to mieć kilka konsekwencji.

Jaka żywność jest zdrowa ?
Nie wszystko co w sklepach sprzedają jest zdrowe. Niektóre produkty spożywcze mogą być trujące ze względu na okolice w której były hodowane. Niestety nie ma sprawnego sposobu kontroli jakości kupowanych produktów.

Aktywność fizyczna w mieście
Obecnie nawet zdrowy tryb życia nie zapewnia długotrwałego zdrowia i życia. Ludzie często utrzymują aktywny tryb życia lecz ćwiczenia oraz sport który uprawiają wykonują w zanieczyszczanych miejscach.

Ogródki działkowe w mieście
W Polsce nadal bardzo dużą popularnością cieszą się ogródki działkowe położone często w granicach miasta. Mieszkańcy miast w poszukiwaniu kawałka naturalności kupują prawa do użytkowania terenów niby dziewiczych w obrębach aglomeracji miejskiej. Zobacz co jest z tym związane.

Profilaktyka jako tarcza przeciw chorobie
Dziś aby zdiagnozować poważną chorobę należy czasami tylko zrobić badanie krwi lub regularnie uczęszczać do lekarza. W obecnych czasach diagnostyka jest tak posunięta do przodu że naprawdę należy korzystać z opieki lekarza.

Opieka medyczna jest ważna
W Polsce nadal istnieje przeświadczenie że opieka medyczna musi być byle jaka bo na wszystko brakuje pieniędzy. Jednak w prywatnych lecznicach nie ma tego problemu. Wszystko jest do załatwienia. Więc dlaczego w państwowych ośrodkach zdrowia wszystko przychodzi z takim wielkim trudem ?

Dbanie o zdrowie
Każdy człowiek chce żyć jak najdłużej. W tym celu rzucamy papierosy czy też staramy się jadać produkty najwyższej jakości aby unikać szkodliwych związków chemicznych które potrafią być nawet rakotwórcze. Jednak jak naprawdę dbać o swoje zdrowie by żyć bardzo długo ?