\
Lista artykułów

Zmieniamy szatę graficzną

19-04-2016

Od kilku dni każdy użytkownik strony Dolarek.com może obserwować nową grafikę którą założyliśmy na skrypt w celu niepowierzenia szaty graficznej. Poprzedni projekt graficzny pochodził z 2005 roku jeszcze z czasów pierwszego właściciela witryny. Dlatego postanowiliśmy zaktualizować wygląd naszej strony internetowej.

Polacy chętniej sięgają po prywatne leczenie

22-03-2016

Ubezpieczenie zdrowotne staje się powszechnie używane. Do niedawna w Polsce świadczyło o statusie i majątku obywatela. Na leczenie prywatne stać było tylko osoby zamożne. Dziś abonament na lepsze leczenie może zakupić nawet emeryt.

Zakończyliśmy modernizację

21-03-2016

Od kilku dni modernizujemy serwis Dolarek.com. Naszym zadaniem jest poprawienie kodu oraz wyeliminowanie błędów składni. Właśnie zakończyliśmy pewien etap.

Wprowadzenie strony głównej

20-03-2016

Skrypt na którym opiera się witryna Dolarek.com ma swoją konkretną budowę. Większość licencjobiorców korzysta z opcji które są wbudowane przez producenta oprogramowania. My jako innowacyjna firma stale wprowadzamy własne usprawnienia. Sprawdź co tym razem mamy do pokazania.

Zmiany w portalu Dolarek.com

19-03-2015

Jak we wszystkich witrynach tak i w naszej dochodzi do zmian które są wymuszone zmianą standardów w dzisiejszym internecie. Także witamy w nowej rzeczywistości Polskiego internetu gdzie kreują się odnowione witryny internetowe.

Budowanie wartości marki

18-03-2015

Aby wygrać z konkurencją należy stosować coraz bardziej wyszukane metody i odwoływać się do nauki lub psychologii. Działania z wykorzystaniem dodatkowych informacji i technik może przynieść rezultaty znacznie szybciej niż w przypadku wykorzystania tylko tradycyjnych metod. Zaznaczam że należy nieustannie korzystać z znanych do tej pory metod, są skuteczne.

Gry online za darmo

06-11-2013

To nowa podstrona naszego serwisu. Strona Dolarek cały czas się rozwija. Już dawno wyszliśmy poza sztywne ramy oprogramowania dostarczanego na licencji.

Dolarek po urlopie

27-08-2013

Właśnie kończy się sezon urlopowy. Od pierwszego września rozpoczynamy sezon przed świąteczny. Tym samym zapraszamy wszystkich do aktywnego odwiedzania serwisu Dolarek.com

Część wypłat została zrealizowana

04-07-2013

Informacja o płatnościach. Część zamówionych wypłat została wypłacona. Wszyscy użytkownicy którzy zamówili wypłaty na PayPal zostali w poniedziałek 1 lipca 2013 roku spłaceni.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław.

19-06-2013

Tanie wypożyczanie samochodów we Wrocławiu, to doskonały sposób na oszczędzanie własnych pieniędzy na utrzymanie własnego środka transportu. Korzystaj z samochodów tylko wtedy gdy masz na to wyraźną potrzebę. Obniż koszty poprzez zbycie samochodu którego używasz tylko czasami.

Katalogowanie strony.

19-06-2013

Aby strona była wysoko w wyszukiwarkach należy dodać dużo linków do odpowiednich stron. Dzięki temu można poprawić widoczność swojej firmy w internecie. Nasza firma zajmuje się budowaniem dużej liczby linków do reklamowanych witryn naszych klientów.

Koniec konkursu Maj 2013

10-06-2013

Zakończyliśmy konkurs aktywnych w miesiącu maj 2013. Następne konkursy już w przygotowaniu. Sprawdź się i wygrywaj nagrody pieniężne.

Otwarcie Blog Dolarek.com

08-06-2013

Start bloga dolarek.com, to tutaj będzie można znaleźć najnowsze informacje związane z naszym serwisem.