\
Zmiany w portalu Dolarek.com

Z duchem czasu

Postępując zgodnie z duchem czasu, należy stale iść do przodu i nie zatrzymywać się w punkcie który pozornie wydaje się bardzo dobrym. Zgodnie z tymi wytycznymi musieliśmy zmienić nieco profil naszej witryny. Od niedawna nie ma już informacji o zarobkach za klikanie w maile. Zostało to wymuszone podejrzliwością reklamodawców którzy sądzili że płacimy za mailingi typowo reklamowe które wysyłamy dla wielkich banków i sieci sklepów. Postępowanie takie jest wytłumaczone kwestią dalszego pozyskiwania funduszy które wypłacamy naszym użytkownikom. Nie jest bowiem tajemnicą że niektóre zadania które wykonują dla nas nasi internauci są dla nich generatorem zysków. Stale prowadzimy sprzedaż wejść sponsorowanych na strony internetowe naszych reklamodawców. Jest to nieprzerwanie od wielu lat nasz sztandarowy produkt który generuje największe obroty. Niestety nie jest to zbyt dochodowa gałąź naszej działalności. Często zdarza się po prostu że usługa wychodzi w zysku na zero. Dlatego posiłkujemy się zwykłymi mailami reklamowymi z dużych sieci reklamowych.

 

Co w najbliższym czasie ?

Stale staramy się rozwijać. Do tej pory z zarobków budowaliśmy dodatkowe biznesy które powoli stają się samodzielne i będą mogły odciążyć w płatnościach stare metody zarobkowe. Do tej pory musieliśmy bilansować zarobki z inwestycjami ale gdy tylko nowe elementy struktury naszej firmy staną się samodzielne i samowystarczalne, budżet inwestycyjny zostanie wzbogacony o nowy zastrzyk gotówki.

 

Dziękujemy wszystkim internautom

Dzięki waszemu wsparciu przetrwaliśmy już kilka lat i w tym czasie zbudowaliśmy wiele witryn internetowych. Powoli zaczynają one zwracać koszty które wygenerowała ich produkcja. Dlatego dziękujemy wielu internautom za cierpliwość do naszych decyzji i wprowadzanych zmian. Wszystkich cierpliwych chcemy zapewnić że nasza wdzięczność zostanie hojnie okazana w momencie gdy uregulujemy wszystkie zobowiązania. Gdyby nie poświęcenie i cierpliwość zwykłych ludzi z całej Polski, dziś nie moglibyśmy podziwiać w obecnej okazałości naszego konglomeratu witryn internetowych.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Zarządzanie własną marką
- Portal z grami online za darmo