\
Zakończyliśmy modernizację

Dolarek.com

Serwis Dolarek.com istniej od 2005 roku i od tamtej pory jego szata graficzna i szablon dużo się nie zmienił. Kilka osób miało dostęp do kodu strony i wprowadzały zmiany. Niektóre z tych zmian nie są zgodne z sztuką pisania kodu w języku HTML. Dlatego po przeglądaniu kodu, została podjęta decyzja o przeprowadzeniu pracy nad poprawieniem jego zgodności z wytycznymi W3C.

 

Gdy kod strony zostanie w pełni poprawiony, strony naszej witryny będą się szybciej i lepiej wyświetlać w przeglądarkach internetowych. Modernizacja w oczekiwaniu ma przynieść pozytywne skutki względem naszych partnerów. Widoczność witryny po likwidacji błędów kodu znacznie się powinna poprawić.

 

Zakończyliśmy pewien etap modernizacji

Z dumą możemy przyznać że zakończyliśmy poważny etap modernizacji kodu naszej witryny. Wszystkie strony widoczne z internetu bez konieczności logowania, zostały poddane czyszczeniu kodu i uzupełnianiu braku. Większość braków została uzupełniona, oraz zadbano aby wyeliminować jak najwięcej błędów składni języka opisu strony HTML.

 

Przy okazji

Podczas modernizacji kodu strony, postanowiliśmy o przywróceniu strony głównej witryny do zarabiania w sieci internet. Zyskaliśmy dzięki temu kolejne miejsce do wprowadzenia unikalnego tekstu dzięki któremu możemy rozdzielić ruch pomiędzy poszczególne podstrony. Witryna Dolarek.com posiada trzy główne sekcje dzięki którym funkcjonuje. Do wszystkich miejsc witryny można dostać się za pomocą linków z głównej strony.