\
Lista artykułów

Kalkulatory inwestycyjne jako niezbędne narzędzie dla inwestora

12-12-2023

Kalkulatory inwestycyjne są niezbędnymi narzędziami dla inwestorów, ponieważ zapewniają szybki i łatwy sposób na obliczenie potencjalnego zwrotu z inwestycji. Kalkulatory inwestycyjne mogą pomóc inwestorom w określeniu kwoty pieniędzy potrzebnej do osiągnięcia pożądanego celu, takiego jak emerytura lub oszczędności na studia. Można je również wykorzystać do oszacowania przyszłej wartości inwestycji, oszacowania czasu potrzebnego do podwojenia inwestycji lub obliczenia stopy zwrotu z danej inwestycji. Dodatkowo, mogą być wykorzystane do porównania różnych inwestycji i określenia, która z nich jest najlepiej dostosowana do celów i tolerancji ryzyka danego inwestora.

Program partnerski w internecie

12-12-2023

Program partnerski to rodzaj marketingu opartego na wynikach, w którym firma nagradza jednego lub więcej partnerów za każdego gościa lub klienta sprowadzonego przez własne działania marketingowe partnera. Jest to nowoczesna odmiana praktyki płacenia opłat za wprowadzenie nowych klientów do firmy.

Kalkulator dywidendy

12-12-2023

Kalkulator dywidend to narzędzie służące do obliczania wysokości dywidendy, którą akcjonariusz otrzymuje ze swojej inwestycji. Kalkulator uwzględnia takie czynniki jak liczba posiadanych akcji, aktualna cena akcji oraz stopa dywidendy. Może on również dostarczyć informacji o tym, ile inwestor otrzyma po uwzględnieniu podatków i innych opłat.

Katalog stron internetowych

12-12-2023

Katalog stron internetowych, lub katalog linków, to internetowa lista lub katalog stron internetowych. Katalog stron internetowych nie jest wyszukiwarką i nie wyświetla list stron internetowych na podstawie słów kluczowych; zamiast tego wymienia strony internetowe według kategorii i podkategorii.

Zarabianie przy pomocy internetu

12-12-2023

Pieniądze można zarabiać na wiele sposobów, nie koniecznie ciężką pracą fizyczną. Internet daje nam możliwości jakich kiedyś nasi rodzice nie mieli. Dziś aby zarabiać pieniądze, wystarczy stworzyć wartościową zawartość, cyfrowy produkt i pokazać to jak największej liczbie ludzi.

Zmieniamy szatę graficzną

19-04-2016

Od kilku dni każdy użytkownik strony Dolarek.com może obserwować nową grafikę którą założyliśmy na skrypt w celu niepowierzenia szaty graficznej. Poprzedni projekt graficzny pochodził z 2005 roku jeszcze z czasów pierwszego właściciela witryny. Dlatego postanowiliśmy zaktualizować wygląd naszej strony internetowej.

Polacy chętniej sięgają po prywatne leczenie

22-03-2016

Ubezpieczenie zdrowotne staje się powszechnie używane. Do niedawna w Polsce świadczyło o statusie i majątku obywatela. Na leczenie prywatne stać było tylko osoby zamożne. Dziś abonament na lepsze leczenie może zakupić nawet emeryt.

Zakończyliśmy modernizację

21-03-2016

Od kilku dni modernizujemy serwis Dolarek.com. Naszym zadaniem jest poprawienie kodu oraz wyeliminowanie błędów składni. Właśnie zakończyliśmy pewien etap.

Wprowadzenie strony głównej

20-03-2016

Skrypt na którym opiera się witryna Dolarek.com ma swoją konkretną budowę. Większość licencjobiorców korzysta z opcji które są wbudowane przez producenta oprogramowania. My jako innowacyjna firma stale wprowadzamy własne usprawnienia. Sprawdź co tym razem mamy do pokazania.

Zmiany w portalu Dolarek.com

19-03-2015

Jak we wszystkich witrynach tak i w naszej dochodzi do zmian które są wymuszone zmianą standardów w dzisiejszym internecie. Także witamy w nowej rzeczywistości Polskiego internetu gdzie kreują się odnowione witryny internetowe.

Budowanie wartości marki

18-03-2015

Aby wygrać z konkurencją należy stosować coraz bardziej wyszukane metody i odwoływać się do nauki lub psychologii. Działania z wykorzystaniem dodatkowych informacji i technik może przynieść rezultaty znacznie szybciej niż w przypadku wykorzystania tylko tradycyjnych metod. Zaznaczam że należy nieustannie korzystać z znanych do tej pory metod, są skuteczne.

Gry online za darmo

06-11-2013

To nowa podstrona naszego serwisu. Strona Dolarek cały czas się rozwija. Już dawno wyszliśmy poza sztywne ramy oprogramowania dostarczanego na licencji.

Dolarek po urlopie

27-08-2013

Właśnie kończy się sezon urlopowy. Od pierwszego września rozpoczynamy sezon przed świąteczny. Tym samym zapraszamy wszystkich do aktywnego odwiedzania serwisu Dolarek.com

Część wypłat została zrealizowana

04-07-2013

Informacja o płatnościach. Część zamówionych wypłat została wypłacona. Wszyscy użytkownicy którzy zamówili wypłaty na PayPal zostali w poniedziałek 1 lipca 2013 roku spłaceni.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław.

19-06-2013

Tanie wypożyczanie samochodów we Wrocławiu, to doskonały sposób na oszczędzanie własnych pieniędzy na utrzymanie własnego środka transportu. Korzystaj z samochodów tylko wtedy gdy masz na to wyraźną potrzebę. Obniż koszty poprzez zbycie samochodu którego używasz tylko czasami.

Katalogowanie strony.

19-06-2013

Aby strona była wysoko w wyszukiwarkach należy dodać dużo linków do odpowiednich stron. Dzięki temu można poprawić widoczność swojej firmy w internecie. Nasza firma zajmuje się budowaniem dużej liczby linków do reklamowanych witryn naszych klientów.

Koniec konkursu Maj 2013

10-06-2013

Zakończyliśmy konkurs aktywnych w miesiącu maj 2013. Następne konkursy już w przygotowaniu. Sprawdź się i wygrywaj nagrody pieniężne.

Otwarcie Blog Dolarek.com

08-06-2013

Start bloga dolarek.com, to tutaj będzie można znaleźć najnowsze informacje związane z naszym serwisem.

Menu

Praktyki wiccańskie pozwalają odnaleźć równowagę. Spróbuj i poczuj różnicę.