\
Zmieniamy szatę graficzną

Poprzednia grafika dolarek.com

Grafika witryny która była do tej pory obserwowana przez internautów pochodziła jeszcze z czasów pierwszego właściciela tej domeny i serwisu. Witryna w niezmienionym kształcie zmieniła dwa razy właściciela. Po latach użytkowania serwisu Dolarek.com, postanowiliśmy w celu odświeżenia witryny zmienić jej szatę graficzną zgodnie z obecnymi trendami. Zmiana została wprowadzona w oczekiwaniu na lepszy odbiór witryny przez internautów którzy przeszukują sieć. Atrakcyjny wygląd który jest neutralny dla oka internauty nie odwraca uwagi a zarazem ukazuje wszystkie najważniejsze elementy informacyjne. Teraz wszystkie potrzebne informacje są dostępne w przejrzysty sposób co ułatwia obsługę witryny.

 

Wymiana grafiki wymuszona porządkowaniem kodu HTML

W ostatnim czasie porządkowaliśmy kod HTML naszej witryny w celu poprawy komunikacji strony z robotami wyszukiwarek oraz użytecznością witryny dla osób niepełnosprawnych. Podczas przeglądania plików stwierdzono jednak że lepiej jest wykonać nową grafikę niż porządkować to co zostało wprowadzone w pliki przez poprzednich administratorów witryny. Nowa wersja grafiki zakładana na serwis jednocześnie wyeliminowała wszystkie błędy kodu HTML które znajdowały się w plikach strony. Nowy szablon graficzny który został założony na skrypt CashCrusaider, został odpowiednio przygotowany pod współpracę z wyszukiwarkami oraz ich narzędziami.

 

Atrakcyjność witryny

Wszelkie zmiany były również podyktowane zwiększeniem atrakcyjności witryny. Na czasie będziemy dalej wprowadzać zmiany w celu poprawy wizerunku witryny oraz ułatwiania jej obsługi. Nasi programiści stale pracują nad witrynami które należą do grupy medialnej Ads-Center.NET. Stale poszerzana liczba usług i produktów pozwala tworzyć coraz bardziej dobrane na miarę pakiety reklamowe. Skorzystaj z naszych usług aby poprawić pozycję swoich stron i pokonać konkurencję.