\
Dolarek po urlopie

Sezon urlopowy.

Ostatnie dwa całkiem gorące miesiące mogliśmy odpoczywać dzięki wszem obecnym wakacjom. Dzięki temu że każdy z nas mógł znaleźć chwilę do odpoczynku teraz możemy ponownie wrócić do pracy zarobkowej. Niestety nasz świat jest tak skonstruowany że aby żyć trzeba pracować i tym samym zarabiać. Nasz serwis właśnie w tym celu został stworzony. Dzięki sprzedaży reklam możemy wspomóc naszych użytkowników dodatkowymi funduszami.

 

Od września.

Od nowego miesiąca wraca konkurs aktywności. Dzięki temu konkursowi możemy rozdawać nagrody wszystkim bardzo aktywnym internautom. Każdy z nich który posiada darmowe konto użytkownika w serwisie Dolarek.com może zarabiać dodatkowe pieniądze za oglądanie reklam. Pomyśl ile reklam dziennie widzisz na ulicach i w telewizji. Wszystkie te reklamy oglądasz za darmo. Wszystkie są po to byś wydawał na te produkty swoje pieniądze. W serwisie dolarek.com dzięki oglądaniu reklam będziesz dodatkowo zarabiać pieniądze które później możesz wydać na cokolwiek zechcesz.

 

Zapraszamy wszystkich Polskich internautów do aktywnego współpracowania z Dolarek.comZapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Gry online za darmo
- Porady specjalisty