\
Gry online za darmo

Nowości na stronie.

Co jakiś czas zadziwiamy wszystkich internautów nowościami wprowadzanymi na naszej stronie. Tym razem tematem nowinki technicznej są gry online. Nowa podstrona skupia w sobie zestaw wielu gier internetowych. Skupiliśmy wszystkie kampanie reklamowe które są prowadzone w wersji 300 x 250 piksela. Dzięki takiemu zabiegowi otrzymaliśmy w miarę estetyczny obraz wielu gier które możemy teraz prezentować naszym internautom którzy odwiedzają serwis Dolarek.

 

Projekt powstał przy współpracy.

Od początku istnienia naszej agencji marketingowej budujemy zasięg tematyczny naszych serwisów. Właśnie w tym celu powstała strona grajto.com dzięki temu posunięciu możemy pochwalić się że weszliśmy na rynek darmowych gier online.

 

Co nami kieruje.

Wiadomo że każda innowacja jest pokierowana jakimiś przekonaniami. Administracja Dolarek.com stara się aby nasz serwis wyróżniał się spośród wielu podobnych projektów. Nasza strona jest zbudowana na podstawie skryptu sprzedawanego na licencji. Aby wyróżniać się spośród konkurencji musieliśmy wyjść poza szablon standardowego skryptu dostarczanego przez producenta. Właśnie dlatego rozbudowujemy stale nasz serwis o nowe podstrony.

 

Co w przyszłości ?

Z powodu konkurencji oraz chęci publikacji nowości jako pierwsi staramy się nie ujawniać w jakim kierunku idą nasze plany. Dlatego nie zdradzimy jakie będą następne zmiany na naszej stronie. Jednak proszę się nie obawiać. Serwis będzie się stale rozwijał wraz z agencją do której należy.

 

 Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Katalogowanie strony
- Porady w zakresie marketingu