\
Katalogowanie strony.

Katalogowanie strony.

Katalogowanie to bardzo ważny element każdego pozycjonowania. Aby uzyskać optymalne wyniki w wyszukiwarkach w pierwszej kolejności należy pozyskać jak największą ilość dobrych linków z porządnych stron. W internecie jest przerażająca ilość katalogów i stron które przyjmują bez moderacji wszelkie wpisy tylko po to by wyglądać na obszerne. Jednak prawdziwe katalogowanie opiera się na odpowiednim dobieraniu stron które linkują do strony klienta.

 

Profesjonalna robota.

Aby osiągnąć zamierzony cel i nie zaszkodzić własnym interesom należy oddać zadanie katalogowania strony w odpowiednie ręce. Albo zatrudnić profesjonalistę na etat lub zlecić takie zadanie na zewnątrz. Przy czym należy omijać stare systemy wymiany linków. Są one mało efektywne i powodują głównie straty zamiast poprawy. Tylko ręczne katalogowanie strony może przynieść zamierzone skutki.

 

Różnice w katalogowaniu.

W internecie można odszukać wiele robotów które mają przyśpieszyć dodawanie linków do katalogów i presell page. Są to złe metody. Robot mimo używania synonimów i tak nie jest w stanie odpowiednio przygotować treści pod takie zadanie. Robot to tylko sztuczne mechanizmy opierające się na naiwności klientów. Nie inwestuj w metody które mogą doprowadzić do zniknięcia Twojej witryny z wyników wyszukiwarek. Tylko ręczne katalogowanie strony przy użyciu unikanie napisanych treści może przynieść prawdziwe korzyści. Treści pisane ręcznie od początku do końca są prawdziwą siłą obecnego i przyszłego internetu. Tylko taka metoda zagwarantuje długotrwałe podnoszenie Twojej strony w wynikach wyszukiwarek.

 

Wyszukiwarki.

Internetowe wyszukiwarki są doskonalone od wielu lat. Dawno minęły czasy gdy można było dodać automatem wiele linków czy treści do niezliczonych stron przyjmujących taki spam. Obecnie wszelkie takie witryny są wyrzucane z indeksów wyszukiwarek. A strony pozycjonowane za pomocą takich mechanizmów są trwale spychane na koniec wyników wyszukiwania.

 

Ilość treści dziennie.

Oprócz powyższych przestróg należy również pamiętać o powstrzymaniu się przed spamowaniem. Roboty wyszukiwarek sprawdzają wszystkie elementy nowych treści odnalezionych w sieci. Każdy nowy dokument jest oznaczany datą odnalezienia oraz sprawdzany pod kontem duplikatów (duble content). Zbyt dużo treści odnalezionych w krótkim czasie spowoduje że zostanie nałożony odpowiedni filtr na stronę pozycjonowaną. Dzieje się tak gdyż wyszukiwarka uzna że treści z linkami pojawiają się pod wpływem wymuszenia tego faktu przez właściciela witryny. A w zamierzeniach wyszukiwarek linki mają być naturalne a nie wymuszone. Naturalne linki to takie które z czasem pojawiają się a nie są dodawane naraz w ciągu kilku dni a następnie nastaje cisza. Katalogowanie strony to proces długotrwały i narzucający odpowiednie reguły gry. Tylko profesjonalne firmy pozycjonujące znają te tajniki.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Wiadomości dla użytkowników portalu
- Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu