\
Wypożyczalnia samochodów Wrocław.

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu.

Nasza firma specjalizuje się w wypożyczaniu samochodów na terenie miasta Wrocław. Naszymi klientami są zazwyczaj właściciele firm którzy zamiast samemu utrzymywać samochody firmowe wolą je wynajmować na czas gdy są potrzebne. Dzięki wyniesieniu kosztów utrzymania na zewnątrz zmniejszają się koszty własne działalności a tym samym zwiększa się zysk netto osiągnięty przez firmę.

 

Dostępne auta.

W naszej wypożyczalni dostępne są auta najróżniejszych marek. Od malutkich ekonomicznych samochodów do sprawnego poruszania się po mieście aż po luksusowe limuzyny najpopularniejszych marek. Wszystkie auta są na bieżąco konserwowane i przygotowywane do najdłuższych wyjazdów. Każde auto z naszej floty jest zawsze wypożyczane z w pełni zatankowanym bakiem paliwa. Dzięki temu nie musisz się martwić o dotarcie do najbliższej stacji i dodatkowych kosztach tankowania auta. Nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu stara się zawsze sprawić by każdy klient był zadowolony.

 

Wynajem i zwrot.

Nasza firma prowadzi lokalną wypożyczalnię która działa tylko na terenie miasta Wrocław. Wszystkie wypożyczenia i zdawanie aut odbywa się w naszej siedzibie. Nie prowadzimy siedzib w innych miastach ani nie wypożyczamy samochodów poza miastem Wrocław. Oczywiście jeśli klient potrzebuje samochód na podróż służbową po między miastami naszego kraju to nie ma żadnego problemu. Jedynie należy pamiętać że zdanie samochodu odbywa się tylko we Wrocławiu.

 

Przygotowanie samochodu.

Wszystkie nasze samochody z dostępnej oferty są przygotowane i sprawdzone przed wypożyczeniem. Każdy samochód ma wszystkie okresowe przeglądy oraz uzupełnione płyny eksploatacyjne. Jak już wyżej wspominano każdy samochód jest zatankowany do pełna. W umowie wypożyczenia zawarta jest informacja iż samochód przed oddaniem należy wyczyścić oraz zatankować do pełna odpowiednim paliwem.

 

Zasady wypożyczenia.

Aby wypożyczyć w naszej firmie samochód należy mieć przynajmniej jednoroczny staż za kierownicą. Jeżeli kierowca ma krócej prawo jazdy, jest zobowiązany do uiszczenia wyższej kaucji za pojazd. Takie kryteria zostały wypracowane z czasem gdy nabywaliśmy doświadczenia w dziedzinie wypożyczania samochodów w naszej firmie.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Wiadomości dla użytkowników portalu
- Witamy po urlopie