13,593

Uczestników

44

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Skupiska ludzi


Skupiska ludzi


Ogólnopolskie centrum medyczne pragnie zwrócić uwagę na zagrożenia płynące z dużych skupisk ludzi. W takich niekontrolowanych kontaktach, gdyż w dużym nagromadzeniu ludzie często mimo niechęci muszą się stykać, przenoszenie chorób jest bardzo łatwe i nie stanowi komplikacji dla rozwoju epidemii. To właśnie podczas wybuchu epidemii, należy unikać dużych skupisk ludzi. Uczęszczając w czasie zagrożenia na zebrania, mecze, wydarzenia czy też koncerty, zwiększamy możliwość zakażenia nas jakimiś chorobami które przenoszą inni ludzie.

Bliski kontakt

W dużym skupisku ludzi, każda zarażona osoba jest jak wylęgarnia epidemii. Poruszając się między innymi ludźmi, kaszlą, kichają, sapią i czasami nawet plują roznosząc w ten oto właśnie sposób wszelakiego rodzaju zarazki. Na typowe choroby jesteśmy z gruntu uodpornieni a przynajmniej nie zabijają nas. Jednak taka zwykła grypa potrafi w innej części świata zabić zarażoną osobę. Wszystko przez brak odporności układu zwalczającego tego typu choroby. Brak przygotowania oznacza często utratę kontroli nad infekcją i doprowadzenie do stanu ciężkiej niewydolności organizmu. Podczas uczestnictwa w koncercie na otwartym terenie czy też na zwykłych zakupach w hipermarkecie, dotykając tych samych produktów których dotykali obcokrajowcy możemy zarazić się egzotycznymi chorobami które dla rdzennych mieszkańców są tak pospolite jak dla nas nasz katar. Jednak tak samo jak nasza grypa jest groźna dla nich tak ich podstawowe choroby mogą zabijać Europejczyków.

Podczas ogłoszenie zagrożenia


Niedawno ludzkość walczyła z epidemią choroby Eboli. Doszło do całkowitego zamknięcia kilku krajów. Środki bezpieczeństwa miały na celu ograniczenie zasięgu epidemii. Mimo to ogniska choroby wybuchały w kolejnych miejscach kontynentu. A to każde domniemywać że szczelność granic nie była kontrolowana z należytą pieczołowitością. W przypadku gdy taki chory na egzotyczną niebezpieczną chorobę przedostanie się do skupiska ludzi, może wywołać pandemię która w krótkim czasie wyniszczy większą część społeczności.