13,593

Uczestników

36

Online

0

Aktywnych reklam

55,278.16

Wypłat


Reklama
Programy partnerskie Randki internetowe
no-minimum.com DonkeyMails.com: No Minimum Payout

PayPal


PayPal – internetowy portfel


Serwis PayPal to jeden z najstarszych procesorów płatniczych który działa w internecie. Powstał z potrzeby dokonywania szybkich płatności pomiędzy użytkownikami serwisu E-Bay. Jednak pomysł był tak dobry że szybko jego autorzy rozwinęli projekt do formy samodzielnej platformy do wymiany pieniędzy między kupującymi a sprzedającymi. Serwis PayPal obsługuje wszystkie dostępne na naszej planecie waluty bez potrzeby otwierania specjalnych drogich kont walutowych. Również witryna umożliwia wymianę pieniędzy na inne waluty.

Dolarek.com i PayPal


Witryna Dolarek.com sprawnie korzysta z wszystkich możliwości jakie dostarcza PayPal. Korzystamy głównie z modułów które dają możliwość pobierania opłaty za wszelkie usługi dostępne na naszej witrynie. Ale również wydajemy wypłaty nagród w formie przelewu na konto PayPal. Zachęcamy do korzystania z usług procesora płatniczego jakim jest serwis PayPal gdyż działa on stabilnie od wielu lat i jest prowadzony w zgodzie z prawem międzynarodowym. Dzięki temu nasze pieniądze są bezpieczne w tej internetowej skarbonce.

Jak założyć konto PayPal ?


Ta czynność jest bardzo prosta i wymaga niewielu formalności. A dokładniej wystarczy wejść na stronę PayPal i następnie wybrać z górnego menu zakładkę „Załóż konto”. Dużym ułatwieniem jest to że witryna serwisu PayPal jest dostępna niemal w każdym języku jaki znamy z naszej planety. Dla osób z odmiennymi dialektami regionalnymi zawsze pozostaje opcja wersji angielskiej. Po wybraniu zakładki „Załóż konto”, ukazuje nam się widok który umożliwia nam wybór rodzaju zakładanego konta internetowego portfela. Dostępne są dwie opcje, konto osobiste oraz konto firmowe. Z racji bycia osobą prywatną zazwyczaj internauci wybierają konto osobiste. Po dokonaniu wyboru i odświeżeniu się strony widzimy formularz który należy wypełnić. W pierwszej rubryce wybieramy narodowość a tym samym język obsługi naszej internetowej skarbonki. Następnie podajemy adres e-mail i wprowadzamy dwa razy ciąg znaków który będzie naszym hasłem do naszej internetowej skarbonki. Po kliknięciu przycisku „Kontynuuj”, otrzymamy na podany adres e-mail, list elektroniczny w którym znajduje się link potwierdzający chęć otwarcia darmowego konta w serwisie PayPal. Od tej pory możesz już otrzymywać oraz wysyłać pieniądze ze swojego darmowego internetowego konta w serwisie PayPal.